F.H.U. Bielawa Rozkład ważny od: 15.02.2018
ul.Baworowo 43a
59-820 Leśna
informacja: www.bielawabus.pl
ZGORZELEC Dworzec Autobusowy
ROZKŁAD ODJAZDÓW
Kierunek Godziny odjazdu
BOGATYNIA L.O. 05:05 D 06:05 Q 06:35 D
07:05 Q 07:35 D 08:05 AC
09:05 Q 10:05 AC 11:05 Q
12:05 AC 13:05 Q 13:35 D
14:05 AC 14:35 D 15:05 Q
15:35 D 16:05 AC 16:35 D
17:05 Q 18:05 AC 19:05 Q
20:05 Q 21:05 D
GOERLITZ Bahn. 06:09 AInt 07:09 AInt 08:09 AInt
09:09 1-7Int 10:09 1-7Int 11:09 1-7Int
12:09 AInt 13:09 1-7Int 14:09 1-7Int
15:09 1-7Int 16:09 AInt 17:09 AInt
GOZDANIN 08:00 D 11:30 D 14:40 D
przez Łagów
Jerzmanki
16:00 D 18:15 D
PIEŃSK 06:00 E 06:30 D 07:00 E
07:30 D 08:00 E 08:30 D
09:00 E 09:30 D 10:00 E
10:30 D 11:00 E 11:30 D
12:00 D 12:30 D 13:00 E
13:30 D 14:00 E 14:15 S
14:30 D 15:00 E 15:20 S
15:30 D 16:00 D 17:00 D
18:00 D 19:00 D 20:00 E
RUSZÓW 08:20 D 10:40 D 13:30 D
14:35 D 15:30 D 16:30 D
SŁAWNIKOWICE 06:20 D 08:15 D 13:45 D
przez Trójca
Gronów
15:20 D
Studniska Górne 18:15 D
SULIKÓW 10:15 D 12:15 D 14:15 D
16:15 D 18:15 D
WĘGLINIEC 05:10 D 06:55 E 08:20 D
09:55 E 10:40 D 11:55 E
13:00 E 13:30 D 14:35 D
15:00 E 15:20 D 15:30 D
16:00 D 16:30 D 17:00 E
18:20 D 19:00 E
ZAWIDÓW 10:15 D 12:15 D 14:15 D
przez Radzimów
Bierna
16:15 D 18:15 D
ZG-C AUCHAN 06:47 AInt 07:47 AInt 08:47 AInt
09:47 1-7Int 10:47 1-7Int 11:47 1-7Int
12:47 AInt 13:47 1-7Int 14:47 1-7Int
15:47 1-7Int 16:47 AInt 17:47 AInt
ZGORZELEC PKP 05:40 D 06:40 D 06:47 AInt
07:34 S 07:40 Q 07:47 AInt
08:10 D 08:40 Q 08:47 AInt
09:10 D 09:40 AC 09:47 1-7Int
10:40 Q 10:47 1-7Int 11:40 AC
11:47 1-7Int 12:40 Q 12:47 AInt
13:40 AC 13:47 1-7Int 14:40 Q
14:47 1-7Int 15:40 AC 15:47 1-7Int
16:10 D 16:40 Q 16:47 AInt
17:10 D 17:40 AC 17:47 AInt
18:10 D 18:40 Q 19:40 AC
20:40 Q 21:40 D
ZGORZELEC ZSP 07:40 S
ZIELONKA 07:40 D 09:55 E 15:20 D
OZNACZENIA KURSÓW
1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli
A - kursuje od poniedziałku do piątku
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
Int - kurs międzynarodowy
Q - kursuje od poniedziałku do niedzieli oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej