FHU BIELAWA Rozkład ważny od: 24.06.2018
ul. Baworowo 16F
59-820 Leśna
bielaawabus@op.pl
ZGORZELEC Dworzec Autobusowy
ROZKŁAD ODJAZDÓW
Kierunek Godziny odjazdu
Bogatynia LO ul.II AWP 05:05 D 06:05 Q 06:35 D
07:05 Q 07:35 D 08:05 AC
09:05 Q 10:05 AC 11:05 Q
12:05 AC 13:05 Q 13:35 D
14:05 AC 14:35 D 15:05 Q
15:35 D 16:05 AC 16:35 D
17:05 Q 18:05 AC 19:05 Q
20:05 Q 21:05 D
Goerlitz Busbahnhof 06:09 AInt 07:09 AInt 08:09 AInt
09:09 1-7Int 10:09 1-7Int 11:09 1-7Int
12:09 AInt 13:09 1-7Int 14:09 1-7Int
15:09 1-7Int 16:09 AInt 17:09 AInt
Gozdanin Świetlica 08:00 D 11:30 D 14:40 D
przez Łagów,Skrz.
Jerzmanki
16:00 D 18:15 D
Pieńsk,D.K. 06:00 E 07:00 E 08:00 E
09:00 E 10:00 E 11:00 E
12:00 D 13:00 E 14:00 E
14:15 S 15:00 E 15:20 S
16:00 D 17:00 D 18:00 D
19:00 D 20:00 E
Ruszów D.K. 08:20 D 10:40 D 13:30 D
14:35 D 15:30 D 16:30 D
Sławnikowice 06:20 D 08:15 D 13:45 D
przez Trójca
Gronów
15:20 D
Studniska Górne 18:15 D
Sulików,Rynek 10:15 D 12:15 D 14:15 D
16:15 D 18:15 D
Węgliniec 05:10 D 06:55 E 08:20 D
09:55 E 10:40 D 11:55 E
13:00 E 13:30 D 14:35 D
15:00 E 15:20 D 15:30 D
16:00 D 16:30 D 17:00 E
18:20 D 19:00 E
Zawidów, ul. Zgorzelecka 10:15 D 12:15 D 14:15 D
przez Radzimów Górny
Bierna
16:15 D 18:15 D
Zgorzelec Auchan 06:47 AInt 07:47 AInt 08:47 AInt
09:47 1-7Int 10:47 1-7Int 11:47 1-7Int
12:47 AInt 13:47 1-7Int 14:47 1-7Int
15:47 1-7Int 16:47 AInt 17:47 AInt
Zgorzelec PKP Miasto ul.Tuwima 05:40 D 06:40 D 06:47 AInt
07:34 S 07:40 Q 07:47 AInt
08:10 D 08:40 Q 08:47 AInt
09:10 D 09:40 AC 09:47 1-7Int
10:40 Q 10:47 1-7Int 11:40 AC
11:47 1-7Int 12:40 Q 12:47 AInt
13:40 AC 13:47 1-7Int 14:40 Q
14:47 1-7Int 15:40 AC 15:47 1-7Int
16:10 D 16:40 Q 16:47 AInt
17:10 D 17:40 AC 17:47 AInt
18:10 D 18:40 Q 19:40 AC
20:40 Q 21:40 D
Zgorzelec, Szkoła Im E. Plater 07:40 S
Zielonka 07:40 D 09:55 E 15:20 D
OZNACZENIA KURSÓW
1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli
A - kursuje od poniedziałku do piątku
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
Int - kurs międzynarodowy
Q - kursuje od poniedziałku do niedzieli oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej